Ana Sayfa İNDEKS 1001 Airport Mall 1001 Airport Mall’de Model of Celebrity rüzgarı esti

1001 Airport Mall’de Model of Celebrity rüzgarı esti

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Model of Celebrity yarışmasının KKTC finali, 1001 Airport Mall’da gerçekleşti.

Model of Celebrity Organizasyon Komitesi Başkanı ve Koreograf Banu Noyan, Uğurkan Erez ve Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisine final gecesi usta sanatçılar Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe, manken Ece Gürsel, Ebru Güzel, Survivor Semih Öztürk, 1001 Grup Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Nazım Özel, 1001 Airport Mall Genel Müdürü Mehmet Akalın Girne Amerikan Universitesi Mütevelli Heyeti Baskanı Memduh Erdal ve yarışmanın ana sponsoru Pilot Trading Cosmetica yetkilisi Ceyhan Hasan eşlik etti.

Ünlü oyuncu Cem Özer ve Pınar Dura’nın sunuculuğunu üstlendiği geceye Ece Gürsel ile Ali-Aysun Kocatepe şarkılarıyla renk kattı. Finale, Merit Lefkoşa’da kampa girerek hazırlanan 29 finalist dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştı.

Erkeklerde Mustafa Mayın ile bayanlarda Ceren Koşar, Model of Celebrity KKTC 2016 unvanının sahibi oldu. Enes Göl ve Tuğba Öter ikinci, Yunus Erhan ile İlayda Yücel ise Model of Celebrity KKTC 2016 3.’sü seçildi. Model of Celebrity 2016 KKTC Basın özel ödülünü erkelerde Aytan Tosun, bayanlarda Ayşe Çağrıbeg kazandı.

Finalde 1’inci olan kadın ve erkek yarışmacıların önümüzdeki mart ayında İstanbul’da gerçekleşecek Model of Celebrity Büyük Finali’ne katılacağı açıklanmıştı. Ancak MOC Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, Model of Celebrity Türkiye finaline, sadece birincilerin değil, ikinci seçilenlerin de katılacağını açıkladı. Bu karar yarışmacılar tarafından büyük coşkuyla karşılandı.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfettiklerini belirten Model Of Celebrity Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, davet üzerine bu yıl Kıbrıs’a geldiklerini belirterek, “Model of Celebrity organizasyonu için çeşitli ülkelerden davetler alıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde farklı ülkelerde organizasyonlarımız olacak” dedi.

1001 Airport Mall yazlık sinema’da yapılan finale Kıbrıs’lılar da büyük ilgi gösterdi. Sinema alanını hınca hınç dolduran Kıbrıs’lılar, ünlü sanatçılarla fotoğraf çektirdi. Gecenin sonunda düzenlenen after party ile tüm yarışmacılar ve jüri üyeleri geç saatlere kadar eğlendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz